تینا تینا یکشنبه 23 مهر 1391 01:29 ب.ظ نظرات ()

پکیج طلایی شماره 3 شامل ساعت love سا خودکار کلاسیک و خودکار نامرئی می باشد بهترین هدیه برای یک دوست

پکیج طلایی شماره 3 هدیه مخصوص عید و بهترین هدیه برای دوست

.
برای هدیه دادن همیشه گزینه های زیادی پیش نظر ما می آید اما بعضی اوقات تهیه یک بسته کادویی که همه نیازهای شما را دربر گیرد سخت به نظر می رسد. ما یک بسته کادویی شیک و استثنایی برای شما انتخاب کرده ایم. ویژگی های این بسته کادویی مخصوص هدیه را در زیر می بینید:
.
.
•●♥ҳ̸Ҳ̸ҳ ( محصولات بسته هدایای ویژه هدیه ) ҳ̸Ҳ̸ҳ♥●•٠·
.
1- ساعت LOVE: ساعت رومیزی عشق یک ساعت شیک 3 کاره است. این ساعت کادویی علاوه بر اینکه یک ساعت است قاب عکـس و یک دکوری 2 حالـــته است که ساعت را به شکل قلب در می آورد. شما می توانید هم از ساعت و قاب عکـس آن استفاده کنید و یا اینکه با گرداندن ساعت آن را به شکل قلب درآورید
.
2- ست خودکار classic: ست خودکار کلاسیک شامل یک خودکار اداری شیک به همراه ماشین حساب فانتزی می باشد که در یک جعبه زیبای فانتزی نقره ای قرار گرفته است. این ست به تنهایی یک هدیه مخصوص به شمار می رود که در این پک وجود دارد.
.
3- خودکار نامرئی اصل: خودکار نامرئی یک خودکار شیک و زیباست که وقتی چیزی می نویسید نامرئی است ولی با نور مخصوص خودکار مشاهده می شود. این خودکار دارای نور تشخیص اسکناس نیز می باشد و مخصوص کادو و هدیه است.
.
.
اگر بخواهید تک تک این محصولات را جداگانه تهیه کنید باید هزینه بیش از 2 برابر مبلغ این پک طلایی بپردازید. اما ما در این پکیج یک فرصت ویژه را برای شما فراهم کرده ایم.
.
.
برای دریافت این محصول می توانید با کلیک روی خرید، سفارش را بصورت نقدی پرداخت کنید (که در این صورت شامل تخفیف می شوید) یا اینکه بصورت پستی درب منزل تحویل بگیرید و مبلغ آن را به مامور پست بپردازید.


نام كالا : پکیج طلایی شماره 3 هدیه مخصوص عید و بهترین هدیه برای دوست     قیمت : 16,000 تومان
خرید   پکیج طلایی شماره 3 هدیه مخصوص عید و بهترین هدیه برای دوست
كد : pack3     وزن : 292 گرم     فروشنده : نیاز شاپ

شماره حساب برای خرید نقدی شماره حساب
Close   واریز نقدی به حساب بانكی :
مبلغ كالا + هزینه پست = مبلغ پرداختی
16000 + 3633 = 19,633 تومان

عكسهای بیشتر از محصول


پکیج طلایی شماره 3 هدیه مخصوص عید و بهترین هدیه برای دوست
پکیج طلایی شماره 3 هدیه مخصوص عید و بهترین هدیه برای دوست